sobota, lutego 04, 2017

BOOK TOUR - ZAPISY - THRILLER PSYCHOLOGICZNY & POWIEŚĆ GROZY


NIEBEZPIECZNIE WCIĄGAJĄCA MIESZANKA
THRILLERA PSYCHOLOGICZNEGO
I POWIEŚCI GROZY

ZAMKNIJ OCZY I WYOBRAŹ SOBIE LAS.
Delikatną miękkość mchu pod Twoimi stopami, szum liści nieśmiało głaskanych wiatrem, unoszący się w powietrzu zapach zielonych świerków… Spójrz w górę. Widzisz korony drzew pochylone brzemieniem wieku? Czujesz pierwsze krople deszczu, które osiadają na Twoich policzkach? Słyszysz to? Słyszysz ten dochodzący z oddali złowieszczy dźwięk? To szum czarnych kruczych skrzydeł. Ona nadlatuje. A za nią mrok. Mrok umysłu szarpanego obłędem.

[opis z okładki]

Brzmi ciekawie? Macie ochotę na więcej? Jeśli tak, zapraszam Was gorąco do udziału! Zgłaszać się możecie już od dziś w komentarzach pod tym postem (podajcie swoje imię i adres email). Nie macie bloga? Nic nie szkodzi - w takim wypadku swoją recenzję zamieszczacie na lubimyczytac.pl/Facebooku/Google+ i podajecie do niej link.

Na czym polega Book Tour?
Jeden egzemplarz książki wędruje między uczestnikami akcji. Zgłaszacie się, a kiedy przyjdzie Wasza kolej, dostajecie pocztą książkę. Czytacie ją i piszecie recenzję (oczywiście dzielicie się linkiem do niej). Macie na to max. 14 dni. Następnie wysyłacie ją przesyłką poleconą (ekonomiczną lub priorytetową; ważne, aby mieć potwierdzenie nadania) do kolejnego uczestnika.

Możecie zaznaczać fragmenty, które się Wam szczególnie spodobają czy zostawiać krótkie komentarze na marginesach, a nawet dołączyć list do Autora (książka wróci do niego na koniec akcji).

Lista uczestników zostanie opublikowana w osobnym poście i będzie na bieżąco aktualizowana, żebyście wiedzieli, u kogo aktualnie jest książka. Lista pozostanie otwarta do odwołania.

REGULAMIN

  1. Book Tour z "Czarną samicą kruka" Dariusza Pawłowskiego organizowany jest przeze mnie, autorkę bloga ogrodksiazek.blogspot.com we współpracy z Autorem książki, panem Dariuszem Pawłowskim.
  2. Chęć udziału można zgłaszać w komentarzach pod tym postem. Lista będzie otwarta do odwołania. W treści zgłoszenia należy podać swoje imię/nick oraz adres e-mail.
  3. Posiadanie bloga nie jest warunkiem koniecznym do udziału w akcji. Recenzję należy w przypadku braku bloga zamieścić na Facebooku, w Google+ lub na lubimyczytac.pl i podać do niej link.
  4. Książka wyruszy do pierwszego uczestnika w momencie, gdy zgłosi się co najmniej 5 chętnych osób.
  5. Książka będzie wysyłana jedynie w granicach Polski.
  6. Po otrzymaniu książki należy podpisać się na stronie tytułowej.
  7. Książkę należy przeczytać i zrecenzować w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu jej otrzymania. Pamiętajcie o uwzględnieniu frazy "Book Tour" i wstawieniu zdjęcia strony z podpisami uczestników oraz oznaczeniu FP Ogród Ksiażek oraz FP Czarna Samica Kruka: Lot Nad Krawędzią Świadomości.
  8. Proszę o kontakt mailowy zarówno po otrzymaniu książki, jak i po jej przeczytaniu, abym mogła podać dane do wysyłki kolejnej osoby z listy.
  9. Książkę proszę wysyłać przesyłką poleconą priorytetową lub ekonomiczną (z potwierdzeniem nadania), aby nie zaginęła w drodze.
  10. Po zakończeniu akcji książka trafi z powrotem do Autora. Można w niej zaznaczać ulubione fragmenty, zostawiać komentarze na marginesach.

Gdybyście mieli wątpliwości, czy warto, moja recenzja "Czarnej samicy kruka" już wkrótce ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ogród Książek , Blogger