niedziela, października 30, 2016

BOOK TOUR z horrorem Bentleya Little'a - ZAPISY!ZASADY AKCJI:
 1. Organizatorką akcji Book Tour z "Instynktem śmierci" Bentleya Little'a jestem ja, autorka bloga ogrodksiazek.blogspot.com, a egzemplarz książki pochodzi z moich prywatnych zbiorów.
 2. Zapisy trwają od 30 października do 20 listopada 2016 r.
 3. Lista uczestników zostanie opublikowana w oddzielnym poście 21 listopada i będzie na bieżąco uzupełniana o informacje, u kogo aktualnie jest książka.
 4. Książka wyruszy do pierwszego uczestnika w momencie, gdy zgłosi się co najmniej 5 chętnych osób.
 5. Chęć udziału można zgłaszać w komentarzach pod tym postem. W zgłoszeniu podajcie adres e-mail i link do swojego bloga. Jednocześnie proszę o przesłanie na adres ogrodksiazek@gmail.com swoich danych adresowych. Dane te posłużą wyłącznie przeprowadzeniu niniejszej akcji i nie będą w żaden inny sposób przetwarzane. Książka będzie wysyłane jedynie w granicach Polski.
 6. Po otrzymaniu książki proszę podpisać się na stronie tytułowej, podając imię/pseudonim i adres bloga.
 7. W ciągu maksymalnie 14 dni od momentu otrzymania książki należy opublikować na swoim blogu recenzję z dopiskiem "Book Tour", linkiem do regulaminu akcji (czyli do tego posta) oraz zdjęciem pierwszej strony książki z podpisami uczestników.
 8. Proszę o kontakt mailowy zarówno po otrzymaniu książki, jak i po jej przeczytaniu, abym mogła podać dane do wysyłki kolejnej osoby z listy.
 9. Książkę proszę wysyłać przesyłką poleconą priorytetową lub ekonomiczną (z potwierdzeniem nadania), aby nie zaginęła w drodze.
 10. Po zakończeniu akcji książka trafia z powrotem do mnie.
 11. Proszę również każdego uczestnika o podesłanie linka do napisanej recenzji - zostaną one opublikowane w poście podsumowującym akcję.
 12. W książce można zaznaczać cytaty, zapisywać swoje uwagi (oczywiście tak, aby nie utrudniać przeczytania tekstu głównego kolejnym osobom).
Zachęcam Was gorąco do udziału. Jestem ogromnie ciekawa Waszych wrażeń z lektury tej książki :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ogród Książek , Blogger